Acer Komputer All-in-One Aspire S27B-UGLNL Ultra Core 5 226V/16GB/512GB/NOOS
Symbol: DQ.BSAEP.002
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4450.10
Cena: 4450.10
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DQ.BSAEP.002
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4450.10
Cena: 4450.10
Model ACER Aspire S27 AI S27B-UGLNL to nowoczesny komputer typu All-in-One, który łączy elegancką, smukłą formę z wydajnymi podzespołami zamkniętymi w 27-calowej konstrukcji z ekranem Full HD i odświeżaniem 144 Hz. Za działanie odpowiada procesor Intel Core Ultra 5 226V, wspierany przez 16 GB pamięci RAM oraz szybki dysk SSD o pojemności 512 GB. Urządzenie wyposażono w szeroki zestaw portów, w tym USB-C i HDMI, a także obsługę nowoczesnych standardów łączności bezprzewodowej, takich jak Wi-Fi i Bluetooth. Całość uzupełnia wbudowana kamera IR z fizyczną osłoną prywatności oraz bezprzewodowa klawiatura i mysz, tworząc kompletny i funkcjonalny zestaw do pracy i rozrywki.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Aspire S27 AI S27B-UGLNL |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
Full HD 144 Hz |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Seria procesora | Seria druga |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 8 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Moc procesora | 17 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 226V |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Arc 130V |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax/be Bluetooth 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 2 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Biały |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Brak |
| Copilot+ PC | Tak |
| Wysokość | 487.5 mm |
| Szerokość | 611.8 mm |
| Głębokość | 14.5 mm |
| Waga | 6.19 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |