Acer Komputer All-in-One Aspire S24 S24B-GMTL-U Ultra 5 115U/16GB/1TB/ESHELL
Symbol: DQ.BSWEP.004
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4450.10
Cena: 4450.10
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DQ.BSWEP.004
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4450.10
Cena: 4450.10
Komputer typu All-in-One marki ACER z 23,8-calowym wyświetlaczem Full HD (1920 × 1080). Napędzany procesorem Intel Ultra 5 115U pracującym w zakresie od 1,5 do 4,2 GHz, wspierany przez 16 GB pamięci RAM w standardzie DDR5. Na dane przeznaczono szybki dysk SSD o pojemności 1 TB, a za grafikę odpowiada układ Intel Graphics. Urządzenie sprzedawane jest bez zainstalowanego systemu operacyjnego. W komplecie znajdują się bezprzewodowa klawiatura i mysz.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Aspire S24 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra 5 (Copilot dla ver 2XXV) |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 10 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 1.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.2 GHz |
| Moc procesora | 15 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core Ultra 5 115U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Typ dysku | SSD |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 2 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Biały |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Brak |
| Wysokość | 444.4 mm |
| Szerokość | 540 mm |
| Głębokość | 10.6 mm |
| Waga | 4.64 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |