Acer Komputer All-in-One Aspire C27-2G Intel Core 5 120U/16GB/512GB/W11H
Symbol: DQ.BRSEP.002
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4450.10
Cena: 4450.10
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DQ.BRSEP.002
Dostępność: 0 szt.
Cena: 4450.10
Cena: 4450.10
Jednym z najbardziej imponujących elementów tego urządzenia jest jego ekran o przekątnej 27 cali. Dzięki temu możesz cieszyć się doskonałą jakością obrazu o rozdzielczości 1920 x 1080 (FHD 1080) i proporcjach 16:9. Matowa powierzchnia matrycy oraz technologia TFT IPS zapewniają niezwykle ostre i realistyczne kolory, które sprawią, że praca i rozrywka na tym komputerze będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Warto również zwrócić uwagę na zastosowany procesor Intel Core 5, który gwarantuje niezwykłą wydajność i płynność działania. Z taktowaniem bazowym na poziomie 1.4 GHz i możliwością osiągnięcia taktowania Boost nawet do 5 GHz, komputer Aspire C27-2G bez trudu poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami. Dzięki temu możesz swobodnie pracować, tworzyć, czy też grać w ulubione tytuły bez obaw o spowolnienia czy przycięcia.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Aspire C27-2G |
| Przekątna ekranu | 27'' |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Częstotliwość odświeżania | 120 Hz |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core 5 |
| Seria procesora | Seria pierwsza |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 1.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Moc procesora | 15 W |
| Pozostałe informacje o procesorze |
Intel Core 5 120U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Liczba dysków SSD | 1 |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type C 3 x USB 2.0 Type-A 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) 1 x RJ-45 1 x Audio (Combo) 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Wysokość | 458 mm |
| Szerokość | 614.65 mm |
| Głębokość | 163.22 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |