ASRock Płyta główna Z790M PG Lightning/D4 S1700 4DDR4 HDMI M2 mATX
Symbol: Z790M PG Lightning/D4
Dostępność: 0 szt.
Cena: 715.03
Cena: 715.03
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: Z790M PG Lightning/D4
Dostępność: 0 szt.
Cena: 715.03
Cena: 715.03
Płyta główna Z790M PG Lightning/D4
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Z790M PG Lightning/D4 |
| Gniazdo procesora | LGA1700 |
| Rodzina procesora | Intel Core |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Chipset |
Intel Z790 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba gniazd DDR4 | 4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5333 MHz 4400 MHz 4266 MHz 4000 MHz |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 1 x PCIe 3.0 x 1 1 x M.2 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| RAID | Tak |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów |
PROCESOR:
Chipset:
*Obsługuje urządzenie Intel Volume Management (VMD) |
| Grafika |
Architektura graficzna Intel Xe (Gen 12)
*Intel UHD Graphics Built-in Visuals i wyjścia VGA mogą być obsługiwane tylko z procesorami zintegrowanymi z GPU. |
| Karta dźwiękowa |
|
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s Intel I219V |
| Porty USB na tylnym panelu | 8 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 7 |
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 7 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 2 |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Port / Złącze COM | Nie |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Złącza zewnętrzne | 1 x Line In (błękitny) 4 x USB 3.0 1 x USB 3.1 1 x USB 3.1 Type-C 2 x SMA 1 x MIC (różowy / microphone) 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x Line Out (zielony / headphones) |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x 24pin ATX zasilanie 1 x Thunderbolt 2 x USB 2.0/1.1 1 x USB 3.0 1 x USB C 1 x 8pin 12V zasilanie 1 x 4pin 12V zasilanie 1 x TPM 1 x Przedni panel audio 1 x Czujnik otwarcia obudowy (chassis intrusion) 1 x 4pin wentylator procesora 4 x 4pin wentylator obudowy 1 x 4-pin wentylator chłodzenia cieczą |
| Bios |
128Mb AMI UEFI Legal BIOS z obsługą graficznego interfejsu użytkownika |
| Format płyty | micro ATX |
| Wymiary |
24.4 x 24.4 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Oprogramowanie |
|
| Pozostałe informacje |
Certyfikaty:
|
| Oznaczenia | |