APC Zasilacz awaryjny SRV6KI Easy UPS SRV 6000VA 230V
Symbol: SRV6KI
Dostępność: 0 szt.
Cena: 9793.92
Cena: 9793.92
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SRV6KI
Dostępność: 0 szt.
Cena: 9793.92
Cena: 9793.92
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 6 kVA |
| Moc czynna | 6000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 192 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas transferu (maks.) | 0 ms |
| Czas ładowania | 7 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe (OPP) Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | Terminal |
| Porty zasilania wy. | 2 x Terminal |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 1 x RS-232 (COM) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
685 x 190 x 374 mm |
| Waga | 54 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |