APC Zasilacz awaryjny SRV1KRIRK-E APC Easy UPS On-Line SRV RM 1000VA 900W 230V with Rail Kit
Symbol: SRV1KRIRK-E
Dostępność: 4 szt.
Cena: 2433.81
Cena: 2433.81
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SRV1KRIRK-E
Dostępność: 4 szt.
Cena: 2433.81
Cena: 2433.81
Wysokiej jakości zasilacz UPS on-line z podwójną konwersją, zaprojektowany z myślą o podstawowych potrzebach związanych z ochroną zasilania, nawet w najbardziej niestabilnych warunkach zasilania.
APC Easy UPS On-Line, 1000VA/900W, Tower, 230V, 3x IEC C13 outlets, Intelligent Card Slot, LCD
Specjalistom IT w małych i średnich firmach APCTM Easy UPS On-Line zapewnia zaawansowaną ochronę zasilania w niestabilnych warunkach zasilania, zapewniając stałą i niezawodną łączność.
APC Easy UPS On-Line to wszechstronny, wysokiej jakości, konkurencyjny cenowo zasilacz UPS, opracowany do obsługi szerokiego zakresu napięcia wejściowego i niestabilnych warunków zasilania, zapewniając wysokiej jakości zasilanie milionom specjalistów IT na całym świecie.
Funkcje i aplikacje Easy UPS On-Line
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 24 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 min |
| Czas ładowania | 4 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Porty zasilania wy. | 3 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) 1 x USB (Type B) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
86 x 438 x 312 mm |
| Waga | 11.5 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |