APC Zasilacz awaryjny BX1600MI-GR Back-UPS 1600VA,230V,AVR,4 Schuko
Symbol: BX1600MI-GR
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1061.61
Cena: 1061.61
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BX1600MI-GR
Dostępność: 0 szt.
Cena: 1061.61
Cena: 1061.61
Seria APC Back-UPS BX to ekonomiczne rozwiązanie do ochrony zasilania w domu i biurze domowym. Szeroka gama serii VA z funkcjami premium dodatkowo umożliwia wykorzystanie możliwości pojedynczego zasilacza UPS
| Informacje o produkcie | |
| Moc pozorna | 1600 VA |
| Moc czynna | 900 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 1 min |
| Czas ładowania | 6 h |
| Typ obudowy | Tower (UPS) |
| Funkcje specjalne |
AVR |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 4 x typ C/F (Schuko) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) 2 x RJ-45 (iLO Remote Management Network) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
190 x 140 x 390 mm |
| Waga | 10.3 kg |
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |