APC Listwa EPDU2132M Easy PDU Metered Zero U 32A 230V (20) C13 (4) C19 IEC309
Symbol: EPDU2132M
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2944.04
Cena: 2944.04
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EPDU2132M
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2944.04
Cena: 2944.04
APC Easy PDU monitorowalne 0U 32A 230V (20) C13 (4) C19 IEC309
| Informacje o produkcie | |
| Liczba gniazd typu C13 | 20 |
| Liczba gniazd typu C19 | 4 |
| Długość przewodu | 2.99 m |
| Wtyczka | IEC 309 (32A) |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Rack |
| Wymiary rack | 0U |
| Akcesoria w zestawie |
Instrukcja montażu |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
1400 x 56 x 56 mm |
| Waga | 3.35 kg |
| Pozostałe parametry |
|
| Oznaczenia | |
| Data Act | APC - __APC% |