AFOX Karta graficzna Radeon RX 550 4GB GDDR5 128Bit DVI HDMI DP ATX Fan
Symbol: AFRX550-4096D5H4
Dostępność: 0 szt.
Cena: 465.79
Cena: 465.79
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AFRX550-4096D5H4
Dostępność: 0 szt.
Cena: 465.79
Cena: 465.79
| Informacje o produkcie | |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 3.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 550 |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia | 1181 MHz |
| Taktowanie pamięci | 7000 MHz |
| Porty wideo | 1 x HDMI 1 x DVI 1 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.5 DirectX 12 |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |