AFOX Karta graficzna Geforce GT420 4GB DDR3 128BIT DVI HDMI VGA LP Single Fan
Symbol: AF420-4096D3L2
Dostępność: 0 szt.
Cena: 321.52
Cena: 321.52
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AF420-4096D3L2
Dostępność: 0 szt.
Cena: 321.52
Cena: 321.52
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Geforce GT420 |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 2.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rodzaj pamięci | DDR3 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Taktowanie rdzenia | 700 MHz |
| Taktowanie pamięci | 1333 MHz |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) 1 x DVI 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 11.1 OpenGL 4.3 |
| Wersja | Attach |
| Oznaczenia | |